Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

NA PRODEJ BYT 2+KK s terasou v nejvyšším patře developerského projektu REZIDENCE PETŘINY, PRAHA 6

Na Petřinách 91, Praha 6 – Břevnov

VÍCE NEŽ STANDARD MODERNÍHO BYDLENÍ

Rezidence Petřiny je komorním projektem výstavby bytových jednotek v nadstandardu na Praze 6. V těsné blízkosti metra Petřiny a Obory Hvězda. Termín dokončení červen 2023, prohlídka možná po telefonické domluvě.

Plocha bez terasy

88 m2

Terasa

78 m2

Samostatný sklep

parkování formou automatického parkovacího systému

zastávka tramvaje před domem

Metro Petřiny

Obora Hvězda

bleskurychlá doprava do centra

metro 3 min chůze

Obora Hvězda 450 m

Supermarket Billa 300 m

Velkorysá okna

Terasa 78 m2

Nejvyšší patro

Nadstandardní materiály

Praha 6 – Petřiny

V těsné blízkosti metra

Letohrádek Hvězda

Blízko parků a zeleně

Velmi okázalý byt 2+KK (88 m2) s velkolepou terasou (78 m2) v nejvyšším patře budovy developerského projektu Rezidence Petřiny, v bezprostřední blízkosti metra Petřiny či Obory Hvězda.  Projekt v ulici Na Petřinách 91 bude dokončen v červnu 2023. 

Vedle velkorysé terasy byt disponuje i velkorysým obývacím prostorem o velikosti 52 m2. Na terase lze vybudovat sprchu či jacuzzi.

Podlahové vytápění, chytrá domácnost, hliníková trojskla značky Schuco, dřevěné podlahy, venkovní žaluzie, klimatizace, nucené větrání s rekuperací či výběr luxusních materiálů je již ve standardu. Vybrali jsme pro Vás prémiové španělské velkoformátové keramické obklady s plastickým 3D povrchem, vodovodní baterie španělské značky  TRES PROJECT., umyvadla, WC, vany německé značky Villeroy & Boch, stolek pod umyvadlem navrhlo designové studio LeBon. Dřevěné, lakované, bílé, bezfalcové dveře o výšce 220 cm značky Sapeli, bezpečnostní dveře do bytu od firmy NEXT (tř. 3)

Pražské Petřiny jsou vyhledávanou městskou čtvrtí. Je to dáno polohou, klidem i vybaveností. Jedním z nejpodstatnějších benefitů je dopravní dostupnost. Stanice metra terasy “A” Petřiny umožňuje rychlé přesuny napříč celé metropole. Autem pár minut na letiště, nákupní centrum Zličín, pražský okruh nebo Smíchovskou náplavku nebo na kole za sportem do blízkého parku Ladronka. Petřiny jsou dnes moderní částí Prahy spojující v sobě klid, pohodu a životní styl.

Pro další informace navštivte webové stránky www.rezidencepetriny.cz. Prohlídka stavby či konkrétní jednotky možná po telefonické dohodě.

Zavolejte, nebo napište. První krůček je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

TENTO BYT JSME UMÍSTILI NA TRH ZA CENU

21 487 140 Kč
Galerie

Dokumenty a technické parametry

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  vera@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399