Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

NA PRODEJ BYT 2+KK s terasou v novém developerském projektu REZIDENCE PETŘINY, PRAHA 6

Na Petřinách 91, Praha 6 – Břevnov

VÍCE NEŽ STANDARD MODERNÍHO BYDLENÍ

Jak přemýšlíte o svém novém bydlení? Máte jasnou představu? Umíte si představit místo, kde vás to bude bavit, nadchne Vás polohou i bleskovou dopravou do centra Prahy?

Rezidence Petřiny je koncept nadstandardního přístupu k prostoru, materiálům i životnímu stylu. V těsné blízkosti metra Petřiny a Obory Hvězda.

Plocha bez terasy

78,3 m2

Terasa

30 m2

Samostatný sklep

parkování formou automatického parkovacího systému

zastávka tramvaje před domem

Metro Petřiny

Obora Hvězda

bleskurychlá doprava do centra

metro 3 min chůze

Obora Hvězda 450 m

Supermarket Billa 300 m

VELKORYSÁ OKNA

TERASA 30 m2

NEJVYŠŠÍ PATRO

NADSTANDARDNÍ MATERIÁLY

VYHLEDÁVANÁ MĚSTSKÁ ČTVRŤ

V TĚSNÉ BLÍZKOSTI METRA a OBORY HVĚZDA

LETOHRÁDEK HVĚZDA

BLÍZKO PARK LADRONKA a DIVOKÁ ŠÁRKA, VODNÍ NÁDRŽ DŽBÁN

Podlahové vytápění, dřevěné podlahy, chytrá domácnost, venkovní žaluzie, klimatizace, nucené větrání s rekuperací či výběr luxusních materiálů je již ve standardu. Ve spolupráci s naším designovým studiem dotvoříme detaily vaší představy bydlení.

Elegance. Nadčasový design. Čisté linie. Kvalita.

Byt v nejvyšším patře 3+KK (93m2 vč. terasy 17m2) má orientaci na 3 světové strany. Terasa Vám umožní výhled směrem k oboře Hvězda. Velkorysá okna krásně prosvětlí interiér bytu, zvláště obývací prostor vkusně odděleníý od kuchyňské linky a jídelního stolu. Byt má další 2 ložnice, koupelnu s vanou a toaletou, komoru pro pračku a sušičku, další toaleta je zvlášt’.

Skýtá se tu možnost propojení s vedlejším bytem. Ve spolupráci s naším designovým studiem dotvoříme detaily Vaší představy bydlení.

Už několik let jsou pražské Petřiny vyhledávanou městskou čtvrtí. Je to dáno polohou, klidem i vybaveností. Jedním z nejpodstatnějších benefitů je dopravní dostupnost. Stanice metra terasy “A” Petřiny umožňuje rychlé přesuny napříč celé metropole. Autem pár minut na letiště, nákupní centrum Zličín, pražský okruh nebo Smíchovskou náplavku nebo na kole za sportem do blízkého parku Ladronka. Petřiny jsou dnes moderní část Prahy spojující v sobě klid, pohodu a životní styl.

Rezidence Petřiny má přírodu doslova na dosah. Stačí pět minut procházkovým tempem a jste v oboře letohrádku Hvězda. In-nline bruslení, jogging nebo volleyball naleznete v nedalekém parku Ladronka a nejhezčí scenérie máte na dosah v chráněná oblast Divoká Šárka s vodní nádrží Džbán. Co na to říkáte?…

TENTO BYT JSME UMÍSTILI NA TRH ZA CENU

15 529 000 Kč
Galerie

Dokumenty a technické parametry

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  vera@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399