Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

NA PRODEJ byt 4+KK, Rezidenční areál Chateau Trója, Praha 8

Rezidenční areál Chateau Trója, ul. Pod Havránkou

NOVOSTAVBA CHATEAU TRÓJA NA MÍSTĚ PŮVODNÍHO PANSKÉHO STATKU ZE 17. STOLETÍ

Naprosto výjimečná lokalita u vinic, řeky a Trojského zámečku na Praze 8. Rezidenční areál Chateau Trója představuje architektonický unikát citlivého propojení historických budov bývalého panského statku s moderními budovami.

Dispozice

4+kk

Užitná plocha

112 m2

Sklep

5,2 m2

2 garážová stání

u řeky Vltavy

naproti Trójský zámeček

Rezidenční areál Chateau Trója

Bydlení u Trojského zámečku

Dispozice 4+KK

2 garážová stání

Předzahrádka

Recepce 24/7

Okna dvoupodlažního bytu o dispozici 4+KK o užitné ploše 112 m2, předzahrádkou 77 m2, sklepem 5 m2 a 2 garážovými stáním vedou do nádvoří renesančního dvorce uzavřené kovanou palácovou bránou. Historie tu dýchá doslova na každém kroku. 

Byt v areálu Chateau Trója z roku 2021 má prvního majitele, který do bytu investoval nadstandard. Plovoucí dřevěná podlaha, luxusní sanita, velkoformátové obklady, klimatizace, v každém podlaží koupelna (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem) + sprchový kout s umyvadlem v pokoj v horním podlaží, systém inteligentní domácnosti, příprava pro výřivku.

Bezpečí rezidenčního komplexu zajišťuje nepřetržitá služba recepce včetně stylové  lobby vhodné na schůzky a vstupní brána se zabezpečením.  Rezidence Chateau Trója obklopují renomované historické budovy. Naleznete tu příjemnou klidovou zónu, vodní prvky, kované branky a profesionálně udržovanou zeleň, která je přístupná pouze obyvatelům rezidence.

Bydlení bez starostí tu zajišťuje jak správa, tak i recepce, která je Vám kdykoliv k dispozici. 

Jde o naprosto unikátní příležitost bydlení nejen v těsné blízkosti řeky, ale také parku Stromovka, vinice a Trojského zámečku. Výborná je i dopravní dostupnost do centra. Autobusová linka 112 ze zastávky Kovárna jen minutku chůze. 

Další informace o výstavbě projektu naleznete na portálu KONSTUKCE či u generálního projektanta a architektonického studia LOXIA.

Přijďte se podívat. První krůček je na Vás. S tím ostatním Vám pomohu. 

TENTO BYT V CHATEAU TRÓJA JSME UMÍSTILI NA TRH ZA CENU

21 792 000 Kč
Galerie

Dokumenty a technické parametry

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  vera@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399