Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

Byt 4+KK s atmosférou rodinného domu, Včelná u ČESKÝCH BUDĚJOVIC

PŘEPYCHOVĚ VYBAVENÝ BYT SE ZIMNÍ ZAHRADOU DĚLÁ Z BYDLENÍ SRDCOVKU

Hledáte na bydlení a reprezentaci něco výjimečného, dokonale, a to nepřeháním, dokonale vybaveného s prvky, které zároveň vytváří teplo domova? Tento byt 4+KK s atmosférou rodinného domu je tu pro Vás. Podívejte se a vychutnejte si jeho jedinečnou atmosféru.

Dispozice

4+KK

zahrada

540 m2

zimní zahrada

bazén

sauna

udírna

ohniště

prodej s vybavením

NA PRODEJ

Byt 4+KK s atmosférou rodinného domu

Kompletně vybavený

Zimní zahrada, bazén, udírna, sauna a zahrada 540 m2

Exkluzivní byt s dispozicí 4+KK (93 m2) v ulici Příčná ve Včelné u českých Budějovic nabízí příjemný interiér, který spolu s masivními prvky a dostatkem přírodního světla zvýrazňují eleganci a funkčnost prostoru a dokreslují jeho kompletní dojem. Třešničkou na dortu ve vybavení je útulná zimní zahrada pro celoroční užívání, díky které bude bydlení v tomto luxusním bytě absolutní srdcovka. Pro relaxaci, práci a společenský dýchánek je vybavení zimní zahrady jako stvořené. Nechybí tu dlouhý dubový stůl vhodný pro snídaňové rituály či společné večeře, bar či příjemné pohovky, které přímo vybízí k posezení a relaxaci.

Pokud by se Vám zachtělo také masa připraveného na ohni, není problém se přesunout do prostoru venkovního luxusního ohniště. Velkorysá vinotéka spolu s krbem vykouzlí v obývací místnosti teplo domova a šíří útulnou a příjemnou atmosféru. A to samozřejmě stále není všechno. Navíc na zahradě nechybí ani bazén, který oceníte nejvíce v letních měsících, udírna, sauna, či další toaleta. Pro toho, kdo si byt koupí to budou opravdové a celoroční Vánoce… Podívejte se.

Zavolejte, nebo mi napište, první krůček je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.
Galerie

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  jsem@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399