Prodej domů a bytů

Mrkněte na aktuální nabídku nemovitosti na prodej či pronájem

Realizuji prodeje domů a bytů v Praze a Českých Budějovicích. Mám za sebou úspěšné prodeje rodinných domů, vil i investičních bytů. Reality jsou o odbornosti, obchodu a o lidech. Porozumění, je klíčem k úspěšnému realitnímu světu.

NA PRODEJ byt 2+KK na Praze 6 s velkou terasou a výhledem až na horu Říp, právě dokončující developerský projekt Rezidence Petřiny

Na prodej výjimečný byt 2+KK s velkou terasou v posledním patře dokončujícího developerského projektu Rezidence Petřiny. K nastěhování konec roku 2023

Zjistit více

NA PRODEJ rodinný dům 5+1 v Černošicích, Praha-západ

Na prodej rodinný dům v kouzelných Černoušcích. Luxusní lokalita krásné přírody, řeky Berounky, kompletní občanské vybavenosti a rychlého dopravního spojení do centra metropole. Pro všechny, kdo hledají útočiště před shonem velkoměsta, ale chtějí zůstav v dosahu jeho výhod.

Zjistit více

NA PRODEJ chata u Prahy, v kraji vyhlídky Máj

Chata v obci Krňany s pozemkem 3 257 m2 je schovaná pod vysokými stromy mezi Sázavou a Vltavou, v krajině, která představuje mimořádně hodnotný kousek přírody.

Zjistit více

NA PRODEJ 1+KK s malou terasou právě dokončujícího developerského projektu Rezidence Petřiny, Praha 6

Na prodej vzorový byt 1+KK s malou terasou ve druhém podlaží dokončujícího developerského projektu Rezidence Petřiny. K nastěhování konec roku 2023

Zjistit více

PRÁVĚ PRODÁNO Byt 4+KK v Praze 8, Rezidenční areál Chateau Troja

NA PRODEJ atypický dvoupodlažní byt se 4 místnostmi s velkou předzahrádkou, 2 garážovými stáními: Historie tu dýchá na každém kroku..

Zjistit více

NA PRODEJ byt 3+1 s terasou a garážovým stáním, rezidenční areál Smetánka, Praha 9

Na prodej pečlivě zrekonstruovaný byt 3+1 s terasou (100 + 18 m²) a garážovým stáním v rezidenčním areálu Smetánka z roku 2011 je zelení doslova obklopen. Ať už přírodním parkem Smetánka s říčkou Rokytkou či vrchem Třešňovka.

Zjistit více

Nové byty v Praze Hostivaři na prodej, developerský projekt Bydlení Pražská

Developerský projekt Bydlení Pražská zahájil výstavbu 27 bytů s lodžií nebo terasou, sklepem a garážovým stáním v nově vznikající obytné čtvrti v ulici Pražská, Hostivaři.

Zjistit více

NA PRODEJ podkrovní byt v Ústí nad Orlicí – na prodej

Bydlení v podkroví budí romantické představy o tajemných zákoutích, jedinečném prostoru a oknech zasazených v zešikmené střeše. Byt v centru města plný světla, originálních prvků a soukromí v nejvyšším patře budovy bývalého hotelu.

Zjistit více

PRÁVĚ PRODÁNO: Byt 1+KK s balkónem a garážovým stáním, Praha – Stodůlky

Créme de la créme mezi jednopokojovými byty v pražských Stodůlkách nejen svým umístěním, ale i příslušenstvím, prostorností, vzdušností.

Zjistit více

Prodáno

Byt 4+KK s atmosférou rodinného domu, Včelná u ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Prodej přepychově vybaveného bytu se zimní zahradou, bazénem, saunou, udírnou či ohništěm. Stačí si vzít zubní kartáček a bydlet.

Zjistit více

PRODÁNA MOJE SRDCOVKA dům v Šindlových dvorech u ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Zjistit více

PRODÁNO Dům na PRAZE 6 – Nebušice

Nepřeháním, pokud říkám, že tohle je bydlení v ráji. Vkusná ruka interiérové architektky dala po rekonstrukci domu styl. Opravdu velmi příjemná, rodinná atmosféra, klid, příroda za rohem a ty výhledy… Ostatně, podívejte se sami…

Zjistit více

BYT 3+KK s balkónem a uklidňujícím výhledem do parku Kajetánka

Vše se stihlo. Prodat včas, tak jak majitel požadoval. A s následným pronájmem jsme si s novým majitelem taky poradili

Zjistit více

PRODÁNO PŮVABNÝ MEZONETOVÝ BYT 4+KK, Praha – Kbely

Tento byt si koupil Američan, co se tu zamiloval a už tu zůstal..

Zjistit více

PRODÁNO Rohový činžovní dům, TEPLICE

Velmi náročný prodej a spousta zkušeností k nezaplacení

Kontaktujte mě +420 773 133 399