Realitní blog vášnivé makléřky

Srpen 2020

Přijdou, představí se a pak už jen se dívají. Skrze oči vnímají prostor. A pak se stane něco, co já pouvažuji za naprosto přirozenou věc. Zavřou oči. Chtějí vnímat dalšími smysly. Zcela to chápu a ustupuji do pozadí, odeberu se pryč, klidně i ven z bytu nebo z domu a nechám klienty být. Prostě být.

Zobrazit článek

Březen 2020

V Češích je silně zakořeněná touha “něco vlastnit”. Snad je to dáno naší minulostí, nevím. Výsledkem je fakt, že družstevní vlastnictví (dále DV) často vnímáme jako „méně hodnotnou“ formu vlastnictví. V zahraničí na to pohlíží zcela jinak. Já sama vím, že  tato forma vlastnictví má celou řadu výhod. Oprostíme se předsudků a pojďme se společně podívat na […]

Zobrazit článek

Srpen 2019

Když prodávám byt, ráda vnímám jeho energii. A přiznám se, že typický sídlištní panelový byt moc atmosféru nemá. Byť jsem si vědomá, že bydlení v panelových domech je velmi pohodlný způsob bydlení. Jinak je tomu ale u nízkých panelových domů, teda myslím konkrétně u jednoho, který jsem měla možnost navštívit.

Zobrazit článek

Červen 2019

Mne jako klientovi se nebojte říci, že jste na něco zapomněli, nebo že jste něco neudělali. Jsou to pro mne informace, se kterými mohu pracovat. Ale těžko mohu něco někam posunout, když děláte mrtvýho brouka, neodpovídáte na maily, nezvedáte telefony!

Zobrazit článek
Kontaktujte mě +420 773 133 399