Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

NA PRODEJ nízkoenergetický rodinný dům Šindlovy Dvory u Českých Budějovic, JIŽNÍ ČECHY

Ulice Vyhlídka, Šindlovy Dvory u Českých Budějovic

PŘÍJEMNÝ RODINNÝ DŮM S VÝHLEDEM AŽ NA KLEŤ

Naprostou výhodou tohoto domu je lokalita vyhledávaná právě pro své pohádkové prostředí plné rybníků, lesů a vesnických dobových domků, a přitom z autobusové zastávky, která je za domem, jste za deset minut v centru kulturního dění

Dispozice

4+KK

pozemek

648 m2

garáž

terasa

vyhledávaná lokalita

10 min autobusem / autem do centra

upravená zahrada

nízké režijní poplatky

NA PRODEJ

Dispozice 4+KK

Pro rodinu s dětmi

Praktický

Upravená zahrada

Garáž

Na prodej nízkoenergetický rodinný dům v Šindlových Dvorech u Českých Budějovic, odkud se za pouhých 10 min dostanete autobusem nebo autem do centra města.

Jednopodlažní dům z roku 2012 o dispozici 4+KK s garáží a upraveným pozemkem o celkové rozloze 648 m2 je ideální a praktický pro rodinu s dětmi.

K domu patří garáž s automaticky otevíranými vraty. Garáž je propojena s domem střechou, pod kterou se v pohodě vejde další auto. Parkovat lze i před domem.

Dominantou celého domu je otevřený obývací prostor propojený s jídelnou a plně vybavenou kuchyní. Středem domu vede otevřené atrium, které příjemně prosvětluje celý prostor. V teplých dnech si pak relaxace můžete užívat na jižní terase. Za dobrého počasí je vidět až na Kleť. Dům má další 3 ložnice s francouzskými okny a vstupem na zahradu.

Za vstupními dveřmi do domu je praktická vestavěná skříň, technická místnost a toaleta. Další toaleta je v koupelně s vanou, sprchovým koutem a 2 umyvadly.

Naprostou výhodou tohoto domu je lokalita vyhledávaná právě pro své pohádkové prostředí plné rybníků, lesů a vesnických dobových domků, a přitom z autobusové zastávky, která je za domem, jste za deset minut v centru kulturního dění. Šindlovy Dvory ovšem nezůstávají co do vybavenosti v pozadí. Je tu škola, školka, výborná restaurace, obecní úřad, sportovní vyžití. A navíc, dům je připravený k bydlení bez žádných dodatečných úprav domu či zahrady.

Měsíční poplatky pro čtyřčlennou rodinu je 5 000 Kč se vším všudy.

Toto místo si zamilujete. Příjemná atmosféra, krásná energie, prostě pohoda. Přijďte se sami přesvědčit.

TENTO BYT JSME UMÍSTILI NA TRH ZA CENU

11 992 000 Kč
Galerie

Dokumenty a technické parametry

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  jsem@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399