Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

PRÁVĚ PRODÁN byt 2+KK balkónem v pražských Vysočanech

ulice Pod Harfou., Praha 8 – Vysočany

NEJŽÁDANĚJŠÍ DISPOZICE BYTU V ŽÁDANÉ LOKALITĚ

Toto je ideální startovní či investiční byt 2+KK s balkónem ( 48m2 + balkón 4m2 ) a současnému majiteli za tímto účelem náležitě prospíval. 

Plocha bytu s balkónem

52 m2

velikost balkónu

4 m2

výtah

parkování před domem

10 min tramvají na metro Palmovka

18 min tramvají do centra Prahy

zastávka tramvaje 3 min od domu

NA PRODEJ

STARTOVNÍ BYT S BALKÓNEM

VHODNÝ I JAKO INVESTIČNÍ BYT

PARK ZA DOMEM

CYKLISTICKÁ STEZKA

DOSTUPNOST DO CENTRA TRAMVAJÍ A METREM

BLÍZKO NÁKUPNÍHO CENTRA

Nachází se v 5. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem, v rezidenčním areálu v ulici Pod Harfou v pražských Vysočanech. Plně vybavená kuchyňská linka je spojená s obývacím prostorem a vstupem na balkón. Ložnice má okna s orientací na východ, stejně jako obývací prostor. Byt má dostatek úložného prostoru a to jak v komoře, tak i na chodbě, kde je vestavěná skříň. Koupelna je s vanou, toaletou a pračkou. Vysočany splňuje atribut příjemného bydlení velmi blízko přírody a veškerého komfortu, který městský život nabízí. 

Hned u domu je tiché náměstíčko s kavárnou, supermarketem, pizzerií, dětským hřištěm,  nebo kosmetickým salónem. V naprosté blízkosti pak vede cyklostezka, fitness stezka Rokytka či fitness centrum pod otevřeným nebem Devítka v pohybu, kde se v parcích konají veřejné tréninky. Dobrá je i dopravní dostupnost do centra města. Ze zastávky tramvaje dostanete do 10 min na metro Palmovka anebo do 18 min jste v samotném centru Prahy. Blízko je nákupní centrum Harfa, Fénix, poliklinika, školy, školky. Zavolejte, nebo napište a pojďme se do bytu společně podívat. První krůček je na Vás. S tím ostatním Vám pomohu.

TENTO BYT JSME UMÍSTILI NA TRH ZA CENU

4 992 000 Kč
Galerie

Dokumenty a technické parametry

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  jsem@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399