Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

PRODÁNO byt 3+KK s terasou a garážovým stáním, Praha 9 – Hrdlořezy

Ul. Mezilehlá, Praha 9 – Hrdlořezy

BYT MÁ OPRAVDU PŘÍJEMNOU ATMOSFÉRU, KLIDNÉ OKOLÍ A VZROSTLOU ZAHRADU. NAVÍC HO LZE DISPOZIČNĚ ZVĚTŠIT NA 4+KK.

Byt 3+KK o velikosti 100 m2 má rozlehlou terasu 18 m2, garážové stání a spoustu úložného prostoru. Je velmi příjemné v něm spočinout, vhodný pro rodinu. V domě je spousta rodin a většinou kočárky nechávají přímo dole na chodbě. V objektu funguje 24 hodinová recepce, velmi praktická pro ty, co rádi nakupují online..

Dispozice

3+KK

Velikost bytu

100 m2

Terasa

18 m2

Garážové stání

Zahrada

Úložný prostor

NA PRODEJ

Prostorná terasa 18m2

Dispozice 3+KK

Garážové stání

Spousta úložného prostoru v bytě

Příjemný, rodinný byt 3+KK (100 m2) s velkolepou terasou (18 m2) a garážovým stáním Vám umožní bezpečné bydlení obklopené přírodou. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží rezidenčního projektu Bydlení Smetánka z roku 2011. Jde o uzavřený areál s vlastní recepcí, fůrou zeleně a za domem protékající Rokytkou, což ve spojení s nízkopodlažní domy navozuje příjemnou atmosféru, soukromý, nerušený prostor, jako byste ani nebydleli v bytě.

Byt je orientovaný na 2 protilehlé světové strany. Obývací prostor s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním stolem a terasou je orientovaný na jihovýchod, další 2 ložnice mají jihovýchodní orientaci. Koupelna je s vanou, toaleta oddělena. Praktické je i velká šatní místnost s vestavěnými skříněmi hned u vstupu do bytu.

Měsíční poplatky bytu jsou 6 659 Kč (Fond oprav, teplo, vodné a stočné, výtahy, úklid domu, správa, elektřina společných prostor) + 800 Kč za garážové stání (pojištění, fond oprav, elektřina, úklid, recepce). Do měsíčních poplatků ještě započítejte vlastní spotřebu el. energie a internet.

Byt se nachází mezi parkem Smetanka, říčkou Rokytkou a vrchem Třešňovka. Nedaleko je supermarket a autobusová zastávka, do 10 min autobusem jste na metru Palmovka nebo Vysočanská. Inu bydlení v přírodě a centrum na dosah.

Zavolejte, nebo napište. První krůček je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

TENTO BYT JSME UMÍSTILI NA TRH ZA CENU

12 290 000 Kč
Galerie

Dokumenty a technické parametry

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  jsem@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399