Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

PRÁVĚ PRODÁNO Byt 4+KK s velkým balkónem uprostřed městské přírody, PRAHA 8 – Vysočany

ulice Pod Harfou, Praha – VYSOČANY

MISTO STVOŘENÉ PRO RODINY S DĚTMI

Rezidenční bydlení v pražských Vysočanech slibuje pohodlné bydlení v městské přírodě s dobrou dostupností do samotného centra města. Prostě skvělý rodinný byt ve skvělé rodinné čtvrti s oddychovou a rekreační zónou.

Byt s příslušenstvím a balkónem

118,7 m2

Balkón

11,9 m2

Sklep

6,9 m2

Vlastní parkovací stání

kam se zajíždí automatickými vraty na čip

10 min tramvají na metro Palmovka

18 min tramvají do centra Prahy

zastávka tramvaje 3 min od domu

KE KOUPI NABÍZÍM BYT 4+KK S BALKÓNEM, SKLEPEM A PARKOVACÍM STÁNÍM

Vítejte v rezidenčním areálu v ulici Pod Harfou v pražských Vysočanech, místo stvořené pro rodiny s dětmi. A právě tady Vám představím dobře dispozičně řešený byt 4+KK s balkónem, sklepem a vlastním parkovacím stáním.

Byt se nachází ve druhém patře bytového domu z roku 2012 a o praktických aspektech bytu což uvítá hlavně rodina, Vás za chvíli přesvědčím.

Bytu vévodí velký obývací prostor s dobře vybavenou kuchyňskou linkou a vstupem na balkón. Ložnice má kromě výstupu na balkón i svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. A je tu spoustu vestavěných skříní a úložného prostoru a to jak v ložnici, tak i na chodbě a i v komoře. Jen se mrkněte, kolik se tu toho vejde. Byt má další dva menší pokoje a druhou koupelnu tentokráte s vanou. Další toaleta je samostatná. Hned u výtahu je vlastní parkovací stání, kam se zajíždí automatickými vraty na čip.

Zkrátka skvělý rodinný byt ve skvělé rodinné čtvrti s oddychovou a rekreační zónou. Jen se podívejte. Na tichém náměstíčku před domem je kavárna, supermarket, pizzerie, dětská hřiště, kosmetický salón a další firmy, které se starají o potřeby příjemného bydlení v rezidenci. V naprosté blízkosti pak vede cyklostezka, fitness stezka Rokytka či fitness centrum pod otevřeným nebem Devítka v pohybu, kde se v parcích konají veřejné tréninky.

Dobrá je i dopravní dostupnost do centra města. Ze zastávky tramvaje dostanete do 10 min na metro Palmovka anebo do 18 min jste v samotném centru Prahy. Blízko je nákupní centrum Harfa, Fénix, poliklinika, školy, školky…zkrátka jde o rodinné, klidné a bezpečné bydlení uprostřed městské přírody.

Zavolejte, nebo napište a pojďme se do bytu společně podívat.. První krůček je na Vás. S tím ostatním Vám pomohu.

TENTO BYT JE K MÁNÍ ZA CENU

10 492 000 Kč
Galerie

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  jsem@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399