Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

NA PRODEJ rodinný dům 5+KK, Včelná u Českých Budějovic

Ulice Rožnovská, Včelná

JEDNOPATROVÝ RODINNÝ DŮM V KLIDNÉ LOKALITĚ

Výhodou domu je nejen lokalita, ale i možnost dodělat si dům dle vlastních představ. Hotový dům tak můžete mít do 6 měsíců po zaplacení hrubé stavby a podepsání smlouvy o díle. Dokončení domu může vypadat i takto: PODÍVEJTE SE

Dispozice

5+kk

Pozemek

250 m2

Klidná lokalita

Možnost klientských změn

NA PRODEJ

Dispozice 5+KK

Klidná lokalita

Dokončení dle svých představ

Jednopatrový dům o dispozicí 5+KK (160 m2) s terasou, zahradou a parkovacím stáním pro 2 auta před domem.  Dům je v tuto chvíli ve výstavbě a je součástí komorního developerského projektu s výstavbou 6 řadových domů formou dvojdomků (vždy 2 domy vedle sebe). V přízemí je vzdušný a světlý obývací prostor s přípravou na kuchyňskou linku a výstupem na terasu, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaleta, technická místnost, prostorná chodba a samostatná šatna. V prvním patře naleznete 2 pokoje a 1 ložnici, koupelnu s vanou a toaletou a další samostatnou toaletu. Vytápění elektrickým kotlem.

Ke každému domu náleží 2 parkovací stání před domem (zámková dlažba) a zahrada.

Domy jsou již ve výstavbě a dostaví se do fáze hrubé stavby (cca do května 2022). Dokončení stavby záleží na požadavcích klienta. Prodejní cena domu ve fázi hrubé stavby  ( hotová střecha, fasáda, příčky ) je 8 000 000 Kč. Cena dokončení domu (hotové koupelny, podlaha, elektroinstalace, vodoinstalace, omítka, příprava na kuchyňskou linku, upravení terénu, zámková dlažba před domem apod.)  se pohybuje okolo 2 500 000 Kč, záleží na preferencích a náročnosti klienta. Pakliže se klient rozhodne dokončení domu udělat s námi, jsme otevřeni klientským změnám. Jako reference může posloužit návštěva vybaveného domu v sousedství, do kterého Vás ráda pozvu. PODÍVEJTE SE. Dokončení stavby nejpozději do 6 měsíců po podpisu Smlouvy o dílo. Velmi rádi Vám poradíme s financováním.

Zavolejte, nebo napište, první krůček je na Vás. S tím ostatním Vám pomohu.

TENTO DŮM JSME UMÍSTILI NA TRH ZA CENU

8 000 000 Kč
Galerie

Dokumenty a technické parametry

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  jsem@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399