Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

Byt 3+1 po rekonstrukci v pasáži Paláce Dlouhá, Praha 1 – Staré Město

měsíční nájemné 50 000 CZK

Na pronájem je pro Vás připraven pečlivě zrekonstruovaný, rohový byt 3+KK  ( 143 m2 ) v nadstandartní rezidenci Paláce Dlouhá, na prestižní adrese v samém centru Prahy, jen pár minut chůze od metra Náměstí Republiky, tramvajové zastávky Dlouhá třída, nákupního centra Palladium a v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí.

Celý dům byl nákladně zrekonstruován v roce 2014, vstupuje se do něj z pasáže, samozřejmostí je prostorný výtah i nepřetržitá recepce.

Nabízí tak přepychové bydlení v ulici Dlouhá, která se stala během pár let gastronomickým centrem hlavního města. I v samotné pasáží najdete spoustu gurmánských obchůdků včetně příjemné kavárny.

Byt se nachází ve druhém patře luxusního domu s výtahem, okna vedou do ulic Dlouhá a Hradební a nájemce bude zároveň prvním nájemcem, který bude vše užívat nové. Při nákladné rekonstrukci se dbalo na zachování původních prvků,  repasované původní dveře,  vysoké stropy, dubové parkety.  Dominantou bytu je vzdušný obývací prostor s kuchyňskou linkou německé značky DanKuchen, který je průchozí posunovacími dveřmi s další místností. Ložnice je samostatná. Koupelna je s vanou, toaletou a sprchovým koutem, další toaleta je samostatná. 

Příjemná je i prostorná chodba a šatna hned vedle vstupu do bytu.

Vytápění centrální. Nájemné 50 000 Kč/měsíc. Měsíční poplatky 6 500 Kč + elektrická energie ( cca 1 500 Kč ). V domě je zavedený internet. 

Pokud stojíte o parkování v garáži, lze si pronajmout parkování v podzemních prostorách nedalekého Burzovního paláce (nájemné 6500 Kč/měsíc +DPH).

Jde o fungl nový byt k dlouhodobému pronájmu, který si nájemce může zařídit dle svých představ. Zaujala Vás nabídka? Zavolejte, nebo napište. První krůček je na Vás. S tím ostatním Vám pomohu.

GALERIE

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  jsem@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399