Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

LETOS PRODÁN Podkrovní bytový ateliér 3+KK, PRAHA 10 – Vršovice

Minská ul., Praha 10 – Vršovice

COOL ČTVRŤ V ŠIRŠÍM CENTRU PRAHY

Bytový ateliér (3+KK,100m2) splňuje atributy spokojeného bydlení v Praze. Perfektní lokalita pražských Vršovic, blízko vyhlášených parků Grébovka a Heroldovy sady, MHD před domem. Navíc má tento podkrovní ateliér pohodovou atmosféru, cítíte se tu příjemně a ten výhled do parku na náměstí sv. Čecha a kostel sv. Václava je prostě nádherný. 

Plocha

100,4 m2

rekonstrukce

v roce 2015

sdílený sklep

parkování před domem

modrá zóna

zastávka tramvaje před domem

výhled z bytu do parku

širší centrum Prahy

bez výtahu

NA PRODEJ

PODKROVNÍ BYTOVÝ ATELIÉR V PRAŽSKÝCH VRŠOVICÍCH

3+KK, 100 m2

Z oken výhled na kostel sv. Václava

Okna bytu vedou na 2 sv. strany

Ateliér se nachází v 5. patře rohového cihlového domu bez výtahu a rekonstrukcí prošel před 4 roky. Má výhled na 2 světové strany, díky umístění v posledním patře se můžete těšit naprostému soukromí. Vzhledem k velké ploše a množství oken lze i současnou dispozici 3+KK změnit dle Vašich představ a navíc skýtá možnost vybudování mezonetu.

Jinak propojuje atributy osobitého ateliéru a vybavení pro spokojené bydlení.

Atypická plocha bytu umožňuje vyniknout velkému obývacímu prostoru s výhledem na 2 sv. strany (JZ, SV) a 2 ložnicím. Plně vybavená kuchyně má dostatek úložného prostoru i pro vášnivou kuchařku.

Koupelna s oknem má sprchový kout a toaletu. Úložné prostory zajistí vestavěné skříně, komora ( která slouží i jako technická místnost) a najdete tu další prostory s možností vybudování vestavěných skříní, pokud si budete přát. Výhodou je i prostorná chodba.

Vytápění plynovým kotlem, Na oknech jsou umístěny stmívací rolety a rolety zabraňující průniku tepla – i v horkých dnech je v bytě příjemný chládek a naopak díky kvalitní izolaci jsou náklady na topení nízké. Velmi dobře udržovaný dům z roku 1920 pochází z ateliéru věhlasného architekta Josefa Gočára. Přijďte se přesvědčit o výjimečnosti takového bydlení.

TENTO BYT JSME UMÍSTILI NA TRH ZA CENU

7 892 000 Kč
Galerie

Dokumenty a technické parametry

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  jsem@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399