Ing. Věra Vránková
+ 420 773 133 399

Na prodej dvojdomek u Teplic, s pohádkovým pozemkem plným potenciálu, blízko jezera Barbora

Nepřeháním, pokud tvrdím, že tento pozemek se skrývá na kouzelném místě a navíc má velký potenciál. Vítejte v Jeníkově u Duchcova. Právě tady, nedaleko Teplic, mám pro Vás na prodej dvojdomek – jedinečnou příležitost spojení klidného bydlení s podnikáním, pasivním příjmem či investicí. Je to jen na Vás.

K příjemnému bydlení, podnikání, investici – je to jen na Vás

Na prodej: Dvojdomek u Teplic

Tento půvabný objekt na prodej, dvojdomek u Teplic respektuje soukromí jeho obyvatel. Oba domy mají nejen samostatné vstupy do domu, ale rovněž samostatné terasy či vjezdy autem.

Oba domy propojuje útulná zimní zahrada s vlastní kuchyňskou linkou a výstupem na terasu.

Větší dvoupodlažní dům (4+KK) byl přistaven k původnímu domu v roce 2021 a kromě útulného prostředí se v obývacím prostoru s plně zařízenou kuchyňskou linkou můžete kochat výhledem na dechberoucí zahradu a potok Bouřlivec.  Dáte mi jistě za pravdu, že by u vstupu do domu neměla chybět ani prostorná chodba, jak tomu bohužel u spousty domů bývá.  Zde ji rozhodně najdete. V přízemí jsou také, kromě toalety, ještě 2 místnosti, v tuto chvíli využívané jako kanceláře se samostatným vstupním vchodem.

Horní patro je věnováno spaní, relaxaci a uvolnění. Prostornou ložnici zdobí exkluzivní sprchový kout a koupelna.

Dostatek místností k bydlení, práci i podnikání

U menšího dvoupodlažního domu (3+KK) se při rekonstrukci zachovala prostorná chodba i koupelna, kromě toho je v přízemí dále obývací místnost s krbovými kamny. 

Horní patro je více relaxační se 2 ložnicemi a terasou s dechberoucím západem slunce a výhledem do okolní krajiny Podkrušnohoří či na kostel sv. Petra a Pavla.

Pozemek má nejen vysokou bonitu půdy a daří se tu všemu živému, ale také přímo sousedí s potokem Bouřlivec, podél kterého se buduje cyklistická stezka. Přímo na pozemku je krytý bazén, prostor pro grilování, kutilství a úschovu zahradnických pomůcek.  A to není vše. Jestli by Vám oba domy nestačili, pozemek lze ještě rozdělit a postavit další dům se samostatných vchodem. Projektová dokumentace stavby je připravena.

Pozemek v podkrušnohoří o celkové rozloze 3 549 m2 hraničí na východě s potokem Bouřlivec, hned přes ulici je chovný rybník Růžový, za pár minut jste autem u známého jezera Barbora nebo na Drážďanské dálnici a za hodinu autem v Praze. Pár minut autem to máte i na zámek Duchcov, známé to útočiště svůdníka Casanovy, do Kláštera v Oseku a na vlakové nádraží Jeníkov-Oldřichov.

Přijďte si osobně prohlédnout tento členitý a rozmanitý dvojdomek plný potenciálu! Uvidíte, jak snadno se můžete ztratit v jeho kouzle a objevovat nové možnosti relaxace, zahradničení a investic. Stačí zavolat nebo napsat. První krůček je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Klíčové informace o bytě/domě/pozemku

Dispozice 4KK + 3KK
2 domy na jednom pozemku
Každý dům má vlastní vjezd, vchod do domu a terasu
Projektová dokumentace na stavbu 3. domu s vlastním vjezdem
Vysoká bonita půdy
Větší dům je z roku 2021, menší dům původní, po rekonstrukci
Plynové vytápění
Měsíční náklady za oba domy 9 600 Kč
Majitel druhý dům krátkodobě pronajímá

CENA NA DOTAZ

Umístění nemovitosti:
Jeníkov 89, Teplice

Vzdálenosti od nemovitosti:

Vlakové nádraží Oldřichov 5 min autem

Teplice 9 min autem

Autobusová zastávka 4 min pěšky, linka 488

Jezero Barbora 3 min autem

Galerie

Dokumenty a technické parametry

PENB na starý dům před rekonstrukcí

Projektová dokumentace na nový dům s vlastním vjezdem na pozemek

Projektová dokumentace na nový dům s vlastním pozemkem

Potkáme se? První krůček je na vás.
S dalšími vám pomůžu

Běžně odpovídám obratem. Nejpozději do druhého dne.

Tel. +420 773 133 399 • Email  jsem@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399