Není panel jako panel

Srpen 2019

Když prodávám byt, ráda vnímám jeho energii. A přiznám se, že typický sídlištní panelový byt moc atmosféru nemá. Byť jsem si vědomá, že bydlení v panelových domech je velmi pohodlný způsob bydlení. Jinak je tomu ale u nízkých panelových domů, teda myslím konkrétně u jednoho, který jsem měla možnost navštívit.

Můj dlouholetý klient mne oslovil s žádostí o prodej bytu nedaleko metra Budějovická.

S nadsázkou mohu říci, že tento byt si zachoval genium loci činžovních bytů a kdybych dům neznala zvenčí, ani bych nepoznala, že je postavený z panelů.

Jde o dům z roku 1958, což mi místní pamětníci upozornili, že jde o takového předchůdce klasických sídlištních paneláků. Dům má 4 patra, je bez výtahu a už při vstupu do domu mne překvapí, jak široké a nízké schody dům má. Jsou vskutku povedené. Je zateplený, voda v plastu, elektrika v mědi, nová fasáda, vyměněná okna, střecha se teď opravuje. Navíc má upravené sklepní prostory a velký sklep s prostornými sklepními kójemi ( žádné dřevěné šprušle ). A je tu ještě jedna perlička. Dům má protiletecký kryt a poskytuje možnost ukrytí před tlakovou vlnou, požáry apod. Ani ve snu by mne nenapadlo, že by se něco takového událo, ale je velmi vítané, aby budoucí majitel věděl vše. Tento dům má konstrukční soustavu typu G40 a kdybyste se o něm chtěli dozvědět více, mrkněte na http://panelaky.info/g40/

Samotný byt má parkety, francouzské okno a zděné i panelové jádro. Parkety už bohužel nelze zrenovovat, ale tomuto bytu parkety prostě sluší. Výhodou je, že JDE O BYT TOTÁLKA PŘED REKONSTRUKCÍ a nový majitel si byt upraví čistě podle svého vkusu.

Podrobnosti o bytu naleznete přímo TADY a samozřejmě volejte, nebo pište. Ráda Vám byt ukáži či odpovím/doplním cokoliv Vás bude zajímat.

Mějte se moc hezky a užívejte slunečných dní. Věra

www.veravrankova.cz, 773 133 399, jsem@veravrankova.cz

Kontaktujte mě +420 773 133 399